Diferencies ente revisiones de «Ríu Nalón»
Contenido eliminado Contenido añadido
Sin resumen de edición |
Sin resumen de edición |
||
Llinia 17:
Dende la so nacencia al mar, atraviesa los conceyos de: [[Casu]], [[Sobrescobiu]], [[Llaviana]], [[Samartín del Rei Aurelio]], [[Llangréu]], [[La Ribera]], [[Uviéu]], [[Grau]], [[Les Regueres]], [[Candamu]], [[Pravia]], [[Sotu'l Barcu|Sotu'l barcu]] y [[Muros]].
==
=== Cursu altu ===
|